Deniz Sayman The Madcap Gitar / Keyboard / GERI VOKAL

Ankara Gitar Dersleri

Elektro ve Akustik Lead Gitar Dersi Ankara

Gitar Dersi Ankara

Uzun zamandır elektro ve akustik gitar üzerine dersler vermekteyim. Özel dersler yanı sıra bir özel lisenin gitar kurslarında da öğretmenlik yapıyorum. Zaman zaman internet sitemde de hazırladığım derslerden bir kısmını yayınlayacağım. Farklı şehirlerden çalışmak için skype üzerinden de ders vermekteyim.

Güzel tuşe ile gitar üzerinde kontrol, armoni bilgisi ve müzik üretebilme, doğaçlama, şarkı yazma, sweep picking, legato, ileri düzey tapping, hız çalışmaları yanı sıra ekipman, ton yazma konularında da çalışma yapılmakta.

Derslerde kendi icra ettiğim tarzlar olan Rock/Blues/Funk ve Metal üzerinde duruyorum. Bu tarzlar içinde yeni başlayan öğrencilere veya hali hazırda çalışmış olan öğrencilere bu tarzları nasıl icra ettğimi ve bu tarzlar için gerekli müzik bilgisini anlatıyorum. Bunun için kitaplardan derlediğim yazılı bilgiler ile kendi hazırladığım çalışmalardan oluşan metodumu kullanarak, her çalışmayı yazılı ve/veya mp3 olarak öğrenciye temin ediyorum. Gitar derslerinin yanı sıra zaman içinde Cubase kullanarak demo kaydetme, aranje yapma, davul ve klavye yazımı konularında da bilglerimi aktarıyorum. Her ders dinlenilmesi gereken önemli müzisyenlerin bilgi ve youtube videolarını paylaşıyorum.

 

Sık Sorulan Sorular

Belli bir yaştan sonra gitar öğrenilebilir mi?
İnternetten çalışarak gitar öğrenilebilir mi?
Nasıl öğretmen seçmek gerekir?
Elektro gitar çalmak için klasik gitarla mı başlamak gerekir?

 

İletişim

E- Mail : denizsayman@hotmail.com