Deniz Sayman The Madcap Gitar / Keyboard / GERI VOKAL

Üye Ol

Sizin için hazırladığım ve sürekli güncellediğim Gitar Dersi videolarına ve guitar pro dosyalar ile tablara erişebilmek için üye olabilirsiniz.

“Aylık Gitar Dersi” Hakkında!

Bir çok gitar öğrenmek isteyen arkadaşlardan gelen bir talep var. Düzgün sırayla oluşturulmuş, metod halinde çalışılabilecek, düzenli bilgiye ihtiyaç var ama bunun için yeterli bütçe yok. Ben de bunca yıllık bilgi ve tecrübemi isteyen herkesle paylaşmak istiyorum. Ama bunu tek tek yapma imkanım olmadığı gibi vaktim de yok. Bu yüzden aylık özel derslere verilecek ücretin neredeyse 10’da 1ine herkesin bu bilgilere ulaşabilmesini sağlayacak “Aylık Gitar Dersi” programını oluşturdum.

Yayınladığım tüm videolara erişebilmenin yanı sıra, sadece üyelere özel canlı yayınlarda sorularınızı cevaplayacağım, yine üyelere özel facebook grubuna katılımınızı sağlayıp, yüklediğiniz videolar üzerinden yaşadığınız zorlukları, problemleri çözmeye çalışıp, çalımınızla ilgili geri bildirim vereceğim.

Bu sistemde birebir alacağınız özel derslere göre bazı avantajlar da var. Mesela dersleri tekrar tekrar izleyebilme imkanı. Sorularınızı çalıştığım başka arkadaşlarla da paylaşma ve onların sorularından da öğrenmek gibi çok daha verimli bir süreç sizi bekliyor.

“Aylık Gitar Dersleri”ne Üye Ol!

[products]