Deniz Sayman The Madcap Gitar / Keyboard / GERI VOKAL

Online Kurslar

Elektro Gitar (Orta – İleri Seviye)

 

Bu kursun amacı müzik üretmeye, solo yazmaya, doğaçlama yapmaya yöneliktir. Sağ ve sol el koordinasyonunu sağlamış, basit akorları bilen ve temel teknikleri oturtmuş ama belli bir yerde tıkanmış, ilerlemek isteyen arkadaşlarımın çok büyük fayda göreceğine inandığım bir içerik hazırladım. Yeni başlayanlar için ayrı bir kurs için çalışıyorum.

Tüm gitarist arkadaşlarımla 20 senelik gitar ve müzik tecrübemi paylaşmak üzere bu kurs içeriğini oluşturdum.
Aralarında Greg Howe, Jennifer Batten, Martin Miller ve Debbie Davies gibi çok önemli gitaristlerin bulunduğu değerli hocalarla gitar ve armoni çalıştım.

Yaklaşık 15 yıl önce ilk defa sahneye çıktım. Pop, Blues, Funk, Rock, Hard Rock, Heavy Metal gibi bir çok tarzı sahnede icra ettim.

Çoğunun sözü, müziği ve düzenlemesi bana ait olan 2 albüm yayınladım. 10 yıldır aktif olarak gitar ve armoni dersleri veriyorum.

20 senelik bu birikimimi, Elektro Gitar (Orta – İleri Seviye) kursumda sizlere sunuyorum. Kurs içeriğinde anlattığım bilgilerin bir çoğuna ulaşmak ve derli toplu bir halde bulmak oldukça güç, hele ki bu konularda Türkçe kaynak görmedim.


Müzik Teorisi(Armoni) : 1


Bu kurs müzik bilgisi hiç olmayan veya başlangıç seviyesinde olan, temelde eksikleri olanların sağlam bir temel oluşturması için hazırlanmıştır. Eğer aktif bir müzisyenseniz veya müzisyen adayıysanız bu kurs tam size göre.

Yıllardır gitar ve armoni dersleri veriyorum. Udemy için hazırladığım bu dersler aynı içeriği çok çok daha uygun bir ücrete sizlere sunuyor. Müziği herkes öğrenebilmeli diye düşünüyorum ve bulunduğunuz şehir veya ücretler bunun için bir engel olmamalı.

Fizik eğitimi almış biri olarak benim müzik teorisine yaklaşımım ezberlemeyi minimize etmek yönünde. Neyin, nasıl ve neden olduğunu anlamak ve öğrencilerimin de anlamasını sağlamak. Bu konseptleri anladığınız zaman istediğiniz tonda, var olan herhangi bir dizi veya akoru kendiniz bulabilirsiniz. Eğer daha önce müzik teorisi öğrenmeye çalıştıysanız veya yeni başlayacaksanız, bu kurs tam size göre.

Evde Müzik Prodüksiyonuna Giriş

Bu kursun amacı müzik üretmeye, aklınızdaki fikirleri kaydetmeye, yeni fikirler aramaya ve bunları güzel duyurmaya yöneliktir. Kurs süresince, fikirleri o anda üreterek oluşturduğum bir şarkı bölümünün kayıt, edit, mix ve mastering süreçlerini anlatarak yaptım ki elimizde somut bir örnek olsun.

Daha önce “Müzik Teorisi (Armoni) : 1” ve “Elektro Gitar (İleri – Orta Seviye)” kurslarım yayınlanmıştı. Bu kurslar için 600den fazla kayıt ve çok çok güzel tepkiler aldım ve bu güzel yorumların verdiği motivasyonla bir yenisini sizlere sunuyorum.

Kurs içeriğinden tam verim alabilmek için bir kayıt programı, tercihen Cubase kurmuş olmanızı öneririm. Kurs içeriğinde ücretsiz sürümünün linki bulunmaktadır. İşin mantığını anladıktan sonra her programda aynı şeyleri yapabilirsiniz.

Müziği üreterek anlattığım için, hazırlamak benim için çok keyifli oldu. Umarım siz de aynı keyifle çalışırsınız, ve yine aynı keyifle ben de sizin ürettiğiniz müziği dinlerim.

Kursla ilgili geri bildirimlerinize ve sorularınıza her zaman açığım.

Bu linkten kursa %44 indirim ile erişebilirsiniz : “Evde Müzik Prodüksiyonuna Giriş”

Tüm Kurslarım
Elektro Gitar (Orta-İleri Seviye) (320 Kayıt)

Müzik Teorisi (Armoni) : 1 (300 Kayıt)
Evde Müzik Prodüksiyonuna Giriş (Yeni!)

Sosyal
YouTube Kanalım
Web Sitem
Instagram
“Gitar Muhabbeti” Facebook Grubu

İyi çalışmalar! \m/